Tomasz Pruszczyński

Prezes zarządu

Prezes zarządu Grupy Medialnej tuPolska. Absolwent Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych, studiował także budownictwo, fotografię i socjologię. Służył w wojsku. Był zaangażowany w tworzenie takich spółek jak OS3, SARE (aktualna nazwa Digitree SA notowana na GPW), Digital Avenue, Hostersi czy Red Sky. Jako współzałożyciel i prezes przeszedł proces od startupu, przez debiut na Newconnect, aż do zadzwonienia dzwonkiem na GPW. Sprzedał też współtworzone przez siebie spółki do takich funduszy jak MCI, Xevin Investments, WS Investments, Concordia. Prywatnie pasjonat dalekich podróży i sportów wodnych.

Marcin Macionczyk

Wiceprezes Zarządu

Przedsiębiorca. CEO Agencji Reklamowej. Dyrektor Strategiczny/Kreatywny. Antropolog Kulturowy. Juror i laureat międzynarodowych konkursów branżowych w dziedzinie marketingu/ reklamy. Wiceprezes stowarzyszenia Rybnik - miasto do życia.

Miłośnik niskich dźwięków granych w doborowym towarzystwie.

Jarosław Reck

Wiceprezes Zarządu

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2013 r. ukończył aplikację adwokacką i z wyróżnieniem złożył egzamin zawodowy.

W ramach wykonywanej praktyki specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym oraz karnym.

Hobby: podróże, sporty motorowe

Maciej Węgrzyn

Dyrektor Operacyjny

Absolwent Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Doradca, konsultant, projekt manager. Prywatnie miłośnik podróży i historii (autor kilku książek łączących obie pasje); a także sportu (czynny sędzia piłkarski i kibic żużla).